Дек
31
2015

Циклювання паркету поверне первинний вигляд покриттю

Паркет — прекрасне підлогове покриття. Воно дарує деяку розкіш, солідність і престиж всьому приміщенню. Але паркет є досить примхливим покриттям. Його слід оберігати від різного виду пошкоджень, щоб він зміг зберегти всі свої унікальні якості і властивості. І все-таки незалежно від якості догляду, це підлогове покриття через кілька років потребує додаткової обробки.

Оновити покриття і повернути йому колишній блиск можна із застосуванням спеціалізованої техніки. Раніше для цих цілей використовувалася циклювання паркету. Для цих цілей застосовувалися машини з ножами на барабані. Сьогодні цей процес практично зжив себе, так як з’явилися більш досконалі технології.

Сучасний процес припускає використання шліфувальної шкурки. Вона надягає на барабан, або кріпиться на диск за допомогою липучок. Саме завдяки цьому процес і отримав свою назву — шліфування паркету. Однак і стара назва збереглася, тому цей вид робіт іноді по пам’яті називають циклюванням.

Таким чином, шліфування паркету львів, ціна якого є досить цікавою, — оптимальний варіант для повернення первозданного вигляду підлогового покриття.

Що являє собою сьогодні циклювання паркету? Це зняття старого покриття, вирівнювання поверхні, зняття пошкоджень і подряпин, у тому числі в кутах і уздовж плінтуса.

У процесі роботи використовуються як матеріали замовника, так і свої перевірені матеріали. Робота ведеться з професійною паркетної хімією Bona, Loba, Pallmann (Uzin). У замовника великий вибір лаків і клеїв. На всі матеріали надаються гарантії, товарні накладні і чеки.

Об авторе:

Оставить комментарий